Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie

Międzygminny konkurs fotograficzny dla klas I-VIII „Drzewo - siła i piękno natury”

Ocena 0/5

Zapraszamy do udziału w Międzygminnym konkursie fotograficznym dla klas I-VIII  „Drzewo - siła i piękno natury”.

REGULAMIN

Międzygminnego konkursu fotograficznego dla klas I-VIII

 „Drzewo - siła i piękno natury”

I. Organizator

  1. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie.
  2. Nad przebiegiem Konkursu czuwa Komisja konkursowa.

 

II. Cel konkursu:

  • popularyzacja wśród dzieci i młodzieży tematyki ekologicznej,
  • uwrażliwienie na piękno przyrody,
  • rozwijanie zainteresowań przyrodniczych.

 

III. Zakres tematyczny konkursu: 

  • tematem Konkursu jest ukazanie w obiektywie piękna drzewa, które zachwyci swoim wyglądem oraz jego moc i siła
  • Konkurs fotograficzny skierowany jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych.


IV. Przebieg konkursu:
1. Do Konkursu szkoła może zgłosić dowolną liczbę zdjęć.
2. Każdy uczestnik Konkursu może zgłosić tylko jedno zdjęcie. 
3. Zdjęcia należy wykonać w formacie o wymiarach 13 cm x 18 cm lub 15 cm x 21 cm
4. Każde zdjęcie powinno zawierać na odwrocie:
- nazwę szkoły,
- imię i nazwisko autora zdjęcia.

 

V. Zasady i sposób zgłaszania prac konkursowych:

Konkurs trwa od 20.10. 2025 r. do  14.11.2025 r.

Prace należy dostarczyć w terminie do dnia 14.11.2025 r. (włącznie) do sekretariatu Szkoły organizatora Konkursu: 

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Maksymiliana Golisza 

ul. Reja 15, 82-400 Sztum                      

w kopercie zatytułowanej: Międzygminny konkurs fotograficzny dla klas I-VIII „Drzewo – siła i piękno natury” lub bezpośrednio przekazać osobom odpowiedzialnym za przeprowadzenie Konkursu: G. Michalik, B. Zielińskiej, K. Smolińskiej

 

VI. Kryteria oceny: 

Organizator powoła jury, które przyzna nagrody dla laureatów Konkursu.

O wyborze najlepszych zdjęć decyduje ich oryginalność oraz zgodność z tematem.

 
VII. Ogłoszenie wyników  i rozstrzygniecie konkursu: 

Ocena prac, a tym samym rozstrzygnięcie Konkursu, nastąpi  17-20.11.2025 r. 

W dniach 20-21.11.2025 r., szkoły otrzymają informacje o wynikach Konkursu na podany adres e-mail placówki wskazany  w karcie zgłoszenia oraz będą dostępne na stronie sp2.sztum.net w zakładce Rok szkolny 2025/2026 – Konkursy. 

Wykaz laureatów będzie również opublikowany na stronie internetowej szkoły organizatora Konkursu. 

 

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptowaniem warunków Regulaminu Konkursu.
Wszystkie prace zgłoszone do Konkursu stają się własnością organizatora. Autorzy prac  przenoszą na organizatorów prawa autorskie, tj. prawa do publikacji drukiem, prawa do przenoszenia dzieła na nośniki elektroniczne, prawa do publikacji        
w  Internecie i prezentacji na wystawach.

Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian terminów podanych w regulaminie.
Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej organizatora  www.sp2.sztum.net  oraz  został przesłany do szkół  pocztą elektroniczną.
Nagrody zostaną wręczone Laureatom lub dostarczone do sekretariatu szkoły w przeciągu tygodnia od ogłoszenia wyników.
 

Załącznik Nr 1 – karta zgłoszenia, zgoda na przetwarzanie danych 

 

Organizator

Szkoła Podstawowa Nr 2 
im. Maksymiliana Golisza

ul. Reja 15

82-400 Sztum

woj. pomorskie

telefon: 55 640-63-53

adres e-mail: sekretariat@sp2sztum.pl

www.sp2.sztum.net

Dodatkowych informacji o Konkursie udziela:

 

Grażyna Michalik -  tel. 721 023 712

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności