Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie

Bezpieczne nad wodą

Ocena 0/5

W związku ze zbliżającymi się wakacjami przypominamy o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

⚠️ Informujemy, że kąpielisko na Plaży Miejskiej w Sztumie będzie czynne od 27 czerwca.

Od tego dnia nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieliska czuwać będą ratownicy wodni w godzinach 11-19.

Ze względów bezpieczeństwa apelujemy o niekorzystanie z kąpieliska do czasu jego otwarcia.

???? Zachęcamy do zapoznania się z załączoną grafiką przypominającą najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz korzystanie wyłącznie z miejsc przeznaczonych do kąpieli.

Bezpieczeństwo zaczyna się od odpowiedzialnych decyzji. Dbajmy o siebie i innych.

 

zasady bezpieczenstwa nad wodą

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności