Bezpieczne nad wodą
W związku ze zbliżającymi się wakacjami przypominamy o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
⚠️ Informujemy, że kąpielisko na Plaży Miejskiej w Sztumie będzie czynne od 27 czerwca.
Od tego dnia nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieliska czuwać będą ratownicy wodni w godzinach 11-19.
Ze względów bezpieczeństwa apelujemy o niekorzystanie z kąpieliska do czasu jego otwarcia.
???? Zachęcamy do zapoznania się z załączoną grafiką przypominającą najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz korzystanie wyłącznie z miejsc przeznaczonych do kąpieli.
Bezpieczeństwo zaczyna się od odpowiedzialnych decyzji. Dbajmy o siebie i innych.
.png)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!