Festyn szkolny 12.06.2026r.
W „Dwójce” od wczesnych godzin porannych zrobiło się gwarno jak w ulu To uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły z zaangażowaniem prezentowali swoje stoiska z różnymi produktami, atrakcjami i niespodziankami. Było coś dla ducha i dla ciała Jedni sprzedawali, inni kupowali. Nie mogło również zabraknąć muzyki, tańca i występów artystycznych. Były gry, zabawy ruchowe, bańki mydlane, malowanie kamieni, pierwsza pomoc, matematyczne koło fortuny, loteria, cech rzemiosł, warsztaty pisania gęsim piórem, manufaktura zieleni i wiele innych atrakcji.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie festynu oraz wspólnie spędzony czas.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!