Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie

Festyn szkolny 12.06.2026r.

Ocena 0/5

W „Dwójce” od wczesnych godzin porannych zrobiło się gwarno jak w ulu   To uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły z zaangażowaniem prezentowali swoje stoiska z różnymi produktami, atrakcjami i niespodziankami. Było coś dla ducha i dla ciała   Jedni sprzedawali, inni kupowali. Nie mogło również zabraknąć muzyki, tańca i występów artystycznych. Były gry, zabawy ruchowe, bańki mydlane, malowanie kamieni, pierwsza pomoc, matematyczne koło fortuny, loteria, cech rzemiosł, warsztaty pisania gęsim piórem, manufaktura zieleni i wiele innych atrakcji.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie festynu oraz wspólnie spędzony czas.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności